wyszukiwanie zaawansowane
» Rejestr Usług Rozwojowych

Rejestr Usług Rozwojowych

Rejestr Usług Rozwojowych (RUR) dostępny pod adresem www.inwestycjawkadry.pl, to ogólnodostępna, bezpłatna baza ofert usług rozwojowych świadczonych w rozmaitych formach (m.in.: szkoleń, kursów zawodowych, doradztwa, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu), dzięki którym instytucje i osoby prywatne będą mogły rozwijać swoje kompetencje oraz realizować swoje cele edukacyjne i biznesowe.

RUR został stworzony przede wszystkim z myślą o potrzebach przedsiębiorców i ich pracowników, zastępując dotychczasową, największą bazę usług szkoleniowych - „Inwestycja w Kadry".

RUR zapewnia użytkownikom wiele funkcjonalności, w tym m.in.:

powszechny dostęp do informacji na temat podmiotów świadczących usługi rozwojowe oraz ich oferty, tak aby każdy zainteresowany przedsiębiorca lub osoba prywatna mogła w sposób prosty i szybki wyszukać ofertę rozwojową dopasowaną do swoich potrzeb,
oferuje użytkownikom, którzy nie znajdą odpowiadającej im usługi, możliwość zamówienia „usługi szytej na miarę", czyli takiej które odpowiada w sposób bezpośredni na ich potrzeby,
stwarza użytkownikom możliwość oceny usług, z których korzystali.

Podstawowe założenia Rejestru Usług Rozwojowych zostały wypracowane w toku konsultacji społecznych, w który wzięli udział przedstawiciele środowisk zainteresowanych rozwiązaniami z zakresu kształcenia ustawicznego oraz adaptacyjności przedsiębiorstw i ich pracowników.

Budowa i funkcjonowanie Rejestru Usług Rozwojowych jest jednym z elementów projektu systemowego pt. „Promocja szkoleń i popularyzacja idei podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez całe życie" realizowanego w ramach poddziałania 2.1.3 PO KL. Projekt ten jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl